Аномалії прикусу у дитячому віці

Маленьких пацієнтів рекомендується приводити до стоматолога у три роки. В цей період фахівець може виявити проблеми зубного ряду та прикусу. У такому віці є можливість виправити неправильний прикус без брекетів та серйозного втручання.

Консультації профільних спеціалістів

Визначити конкретну проблему допоможуть у стоматологічній клініці «Пріоритет». В дитячому віці можливий забій щелепи, який провокуватиме біль та проблеми з пережовуванням. В такому випадку діагноз встановлює гнатолог Київ. Лікар оглядає ротову порожнину, якщо є необхідність, то направляє на апаратні обстеження.

За даними статистики у чотирьох пацієнтів з десяти є аномалії прикусу. Але часто вони залишаються без уваги, що надалі призводить до стоматологічних проблем. Визначити необхідність лікування допоможе гнатолог ортодонт. Саме в дитячому віці найпростіше позбавитися неприємних симптомів, бо допомагають спеціальні вправи та масаж.

Міотерапія для дітей

Якщо пацієнт ще не досяг шести років, в нього в наявності тільки молочні зуби. Це оптимальний варіант, який дозволяє скорегувати порушення прикусу за допомогою міотерапії. Так називають комплекс спеціальних вправ, які спрямовані на тренування жувальних м’язів, що беруть участь у травленні, говорінні тощо. Правильна гімнастика та точковий масаж позитивно впливають на стан зубного ряду. Без додаткових ліків та ортодонтичних конструкцій деформацію можна виправити.

Тривалість лікування

Терапевтичний план може бути розрахований на декілька місяців чи років. Батькам потрібно серйозно поставитися до необхідності корекції. Якщо дитині вже виповнилося шість та більше років і в неї починають з’являтися постійні зуби, то ортопед може використати знімні конструкції. Тривалість лікування залежить від віку, специфіки конкретного випадку, обраних методів, індивідуальних особливостей. Зазвичай лікар складає план лікування та повідомляє батькам, на скільки він розрахований.

Переваги лікування маленьких пацієнтів у клініці «Пріоритет»

Щоб дитина довіряла лікарю та не боялася відвідин стоматологічного кабінету, її потрібно приводити до спеціаліста заздалегідь. Так майбутній пацієнт знайомиться з оточенням, персоналом, отримує консультацію щодо гігієни. Надалі дитячий стоматолог підбирає максимально безпечні, ефективні та малотравматичні методи лікування. Безболісному лікуванню та стану дитини приділяється не менша увага, ніж діагностиці та терапії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.