Ештон Кутчер і Міла Куніс показали своє домоволодіння

Нa пeрeбудoву oсoбнякa пaрa витрaтилa п'ять рoків і вeличeзну суму грoшeй. Будинoк відрізняється тaк звaним сільським oфoрмлeнням.

Пoпулярний гoллівудський aктoр Ештон Кутчер і його днд, актриса українського походження Міла Куніс продемонстрували журналістам свій будинок. Относительно це пише видання Architectural Digest.

Будинок розташовується у престижному районі Лос-Анджелеса Беверлі-Гіллз і присутствие цьому яскраво відрізняється від розкішних маєтків інших знаменитостей.

Дом був спроектований у 1930-х роках архітектором Самнером Сполдингом. Його відремонтував у 1980-х роках конструктор Анрі Семюел.

"Ми хотіли будинок, а без- маєток. Щоб будинок виглядав, як старий беспорядок, який бував тут протягом десятиліть, а потім його переобладнали під житло. Але він також мав бути сучасним і актуальним", – описали подружжя свій підхід.

Пользу кого нового дизайну домоволодіння подружжя обрало архітектора Говарда Бекена з фірми Backen & Gillam Architects AD100.

Його роботи відрізняються підходом з використанням "сільських" матеріалів і народних форм, які возле цьому відрізняються естетичністю і функціональністю.

"Ештон і Міла – двоє з найрозумніших і допитливих людей, з якими ми если-небудь працювали. Ми обговорювали всегда: від розмірів балок до самого деталей поперечних зв'язок і стиків дерев'яних дощок і бетону. Ми невыгодный ведемо таких розмов із кожним клієнтом", – розповів Бекену.

Крім житлового будинку, рецидивист включає комору для розваг.

Інтер'єр доповнено різними антикварними речами з різних куточків світу, і меблями, зробленими нате замовлення.

Також на території житла Ештона і Міли є альтанка для того барбекю і величезний басейн.

А навколо особняка близнецы вирощує сільськогосподарські культури, тому не с ветру називає свій будинок KuKu Farms.

architecturaldigest.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.