Есме Б'янко подала до суд на Менсона за зѓвалтування

Б'янкo ствeрджує, щo Мeнсoн змушувaв її викoнувaти "нeoплaчувaну рoбoту", нaприклaд гoтувaти їжу на ньoгo і йoгo гoстeй, прибирати квартиру і багато іншого.

Знаменита премьерша "Гри престолів" 38-річна Есме Б'янко подала поперед суду на рок-музиканта Меріліна Менсона ради сексуальне насильство і побої. Зробила вона це насквозь три місяці після того, як публічно звинуватила його у фізичному і психологічному насильстві. Оборона це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє Hollywood Reporter.

У позові йдеться, що Менсон зѓвалтував актрису в травні 2011 року.

"Занадто довго мій кривдник залишався непоміченим завдяки грошам, славі й індустрії, яка заплющувала получи и распишись це очі", – сказала Б'янко.

Ради документами адвоката Есме Б'янко Менсон також періодично змушував актрису приймати ліки, позбавляв її сну і їжі, щоб дівчина фізично і этично не могла протистояти йому.

У позові зазначається, що співак здійснював дії сексуального характеру щодо актриси, если вона була без свідомості і безлюдный (=малолюдный) давала на це згоду. Серед цих дій перераховані шльопанці, укуси, порізи, а також "хльостання" вдоль різних частинах тіла.

У документі також стверджується, що роккер "здійснював дії сексуального характеру" щодо Б'янко, коль вона була без свідомості.

Артистка из погорелого театра також заявила, що Менсон в один прием зі своїм менеджером Тоні Чіуллу порушили законодавство ради торгівлю людьми, коли доставили її з Лондона в Лос-Анджелес. По (по грибы) її словами, чоловіки пообіцяли їй линия у зйомках музичного кліпу, а також у фільмі, проте вони (до і не вийшли.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.