Голос країни 11: хто пройшов до суперфіналу шоу

Півфінaл кoнкурсу зaпaм'ятaвся яскрaвими дуeтaми учaсників з укрaїнськими зіркaми. Зa підсумкaми виступів трeнeри і глядaчі вибрaли чeтвірку нaйтaлaнoвитішиx вoкaлістів, які бoрoтимуться зa пeрeмoгу.

У нeділю, 18 квітня, відбувся грaндіoзний півфінaл 11 сeзoну вoкaльнoгo тaлaнт-шoу Гoлoс крaїни. Перезавантаження.

Глядачі та зіркові тренери обрали точно по одному учаснику з команди, який боротиметься после перемогу в суперфіналі проекту.

Вперше в історії Голосу країни прямий ефір був присвячений українським хітам: вокалістам випав счастливый случай заспівати в дуеті з відомими українськими виконавцями.

В такой степени, учасник команди MONATIK Лейтмотив Паучек заспівав Двойка вікна разом з Гайтаною, а KOLA запалила возьми сцені з The Hardkiss під хіт Make-Up.

Потім наставник та учасники його команди сразу виконали Мріяти приставки не- шкідливо.

Під час голосування MONATIK віддав 51% Тьомі і 49% KOLA. Від глядачів вокалісти отримали 52% і 48% відповідно. У підсумку, в суперфінал пройшов Тьома Паучек.

Другою следовать місце в суперфіналі боролася аут Тіни Кароль. Юлія Тимочко заспівала хіт Плакала з групою KAZKA, а Катюша Гладій у дуеті з лідером колективу Друга ріка Валерієм Харчишиним виконала композицію Эдак мало тут тебе.

Також Кароль і її підопічні зворушили загальним номером бери пісню Ти відпусти.

Під дни голосування Тіна віддала Тимочко всі 100%. Від глядачів Юлія отримала 41%, а Катюша Гладій — 59%. У підсумку, в суперфінал потрапила Юлія Тимочко.

Третьою підкорювала глядачів ледовая дружина Наді Дорофєєвої (DOROFEEVA). Епатажний Ілля Ніколаєнко заспівав П'яне сонце з ALEKSEEV, а Сергій Лазановський, якого в порношоу повернули глядачі, виступив з Сергієм Бабкіним та виконав пісню Ще осінь зовсім молода.

Единовременно з DOROFEEVA Ніколаєнко і Лазановський виконали хіт gorit.

В результаті, Надя віддала 45% Іллі і 55% Сергію. Глядацьке голосування принесло Ніколаєнку 20%, а Лазановському 80%, зробивши його фіналістом проекту.

Учасниця команди Олега Винника Гала Куришко заспівала Я живая голубая) (артерия з Євгенією Власовою. Відзначимо, що виконавиця вперше вслед за десять років заспівала нате великій сцені.

Останнім виступив Сергій Нейчев. Він виконав Варто чи ні в дуеті з легендою українського авиашоу-бізу Олександром Пономарьовим.

Скопом зі своїм тренером Нейчев і Куришко переспівали Білу голубку.

Вслед за підсумками голосування, Винник віддав 51% Галині та 49% Сергію. Від глядачів Куришко отримала 40%, а Нейчев — 60%, ставши суперфіналістом.

Таким чином, у суперфіналі Голосу країни 11, який відбудеться 25 квітня, зустрінуться Тьома Паучек з команди MONATIK, Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль, Сергій Лазановський з команди DOROFEEVA і Сергій Нейчев з команди Олега Винника.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.