Навіщо американець закрив колісну арку на Mercedes CLS?

Mercedes CLS пeршoгo пoкoління мaє дoсить спірний дизaйн. Дeякі ввaжaють мaшину пoтвoрнoю, кoмусь, нaвпaки, пoдoбaється тaкий сміливий вигляд у пoрівнянні з нaступникoм. Тaк чи інaкшe, мaшинa виглядaє нaйкрaщe «в стoці». Цe підтвeрджує «проект» жителя США, який вирішив злегка модернізувати екстер’єр C219.

Перше, що кидається в очі, – це задня колісна арка. Вона отримала накладку, що приховує колесо. Щось подібне ми вже бачили в старих Citroen і деяких американських моделях. Подібні заглушки зазвичай ставили самі виробники для поліпшення аеродинаміки. На сучасних машинах теж можна зустріти такі рішення – Volkswagen XL1, Pagani Zonda HP Barchetta і ін. Схоже, власник CLS вирішив за допомогою додаткового елемента на арці поліпшити (до речі, і без того непогану!) аеродинаміку машини.

Крім того, «чотирьохдверне купе» прикрашено додатковим хромом, який швидше здешевлює автомобіль: зверніть увагу на окантовку задньої оптики. Щоб «тюнінг-пакет» був завершеним, власник наклеїв логотип AMG на кришку багажника. Тільки розмістив шильду не в тому місці. Знімок автомобіля опублікував портал Carscoops.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.