Шерон Стоун шокувала несподіваним визнанням

Знaмeнитість пeрeжилa нaсильствo в дитинстві, a тaкoж булa нa мeжі життя і смeрті кількa рaзів.

Aктрисa Шeрoн Стoун нaписaлa aвтoбіoгрaфічну книгу The Beauty of Living Twice (Крaсa життя двічі), щo скoрo нaдійдe в прoдaж. Прo свoї мeмуaри гoллівудськa зіркa рoзпoвілa в інтeрв'ю The New York Times.

Відзнaчaється, що назва книги пов'язана з ситуаціями нате межі життя і смерті, в яких Стоун опинялася отнюдь не один раз. Так, підлітком вона впала з коня і отримала серйозну травму шиї.

Помощью кілька років вижила після удару блискавки, а в 2001 році перенесла важкий інсульт, після якого вчилася сначала дихати і говорити.

Як пише NYT, велика частина мемуарів присвячена без- кіно, а життя Шерон. Зокрема, дитинству і юності, які премьерша провела в Пенсільванії.

Серед іншого Стоун згадує оборона сексуальне насильство, якому їх із сестрою піддавав дід вслед за материнською лінією.

"Ми поговорили з моєю мамою, і спочатку вона була налаштована дуже скептично, і вона написала мені листа относительно те, наскільки розчаровуючою була весь ця інформація", — заявила зірка.

По (по грибы) її словами, в результаті, сестрі вдалося змінити думку матері.

"Після того як я дописала книгу, я три дні поспіль читала її матері. У мене тоді був грип, я лежала в ліжку, а вона — поруч зі мной. Після того як я закінчила, заговорила вона. Я записала її півторагодинну розповідь. А потім наново переписала майже всю книгу. І присвятила її матері", — уточнила Стоун.

Відзначимо, що в інтерв'ю The New Yorker, Шерон описала ситуацію дещо інакше.

"Це приставки не- стосується моєї сестри. Для дівчині в кімнаті була моя сукня… З тих пір, як я написала книгу, я стала більше займатися психотерапією, і я без- можу сказати, що це була моя сестра милосердия. Що я знаю, так це тетуня, що для мене це був крупный спусковий гачок, коли я побачила, як поглумилися надо дитиною в моїй сукні. Я никак не знаю, чи бачила я себя? Я прийшла до висновку, що моє насильство почалося дуже-дуже преждевременно. <… > Як тільки я пройшла вследствие це, я зрозуміла, що никак не знаю, хто був у тій кімнаті. (до що зараз я не впевнена в тій події", — вказала трагик.

Вона також додала, що дід постійно погрожував вбити її.

"Незважаючи получи те, що я жила в одній кімнаті з сестрою, у нас були різні дитинства, тому що я невыгодный могла з нею розмовляти. І вона невыгодный хоче зараз зі мной розмовляти. Моя мама дійсно чудова, вона после этого зі мною, і вона допомогла мені прошествовать через це", — поділилася Стоун.

Вона підкреслила, що під часочек терапії стала багато розуміти для жорстоке поводження в дитинстві.

Сеструха Шерон — Келлі, відмовилася коментувати ситуацію виданню.

Словарь The Beauty Of Living Twice з'появиться в книжкових магазинах США і получи и распишись Amazon 30 березня.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.