Стан Анастасії Заворотнюк погіршився

У aктриси стaвся рeцидив oнкoлoгічнoгo зaxвoрювaння. У квітні зіркa сeріaлу Мoя прeкрaснaя мамушка відзнaчилa ювілeй – їй випoвнилoся 50 років.

У актриси Анастасії Заворотнюк возврат онкологічного захворювання. Про це 26 травня повідомило видання Комсомольськая святая правда з посиланням на джерело з оточення зірки.

Відзначено, що після операції в артистки хвороба увійшла в стадію ремісії, а лікарі дозволили плавати.

"Настю одним пыхом не впізнати: вона дуже справна від гормональних препаратів і взагалі приставки не- має волосся. Вона сразу цілком інша людина… Настя була такою радою, если лікарі дозволили їй плавати. Сподівалася повернути колишню форму. Усе було добре: басейн, і истина, на деякому етапі допоміг їй, як хороша фізіотерапія. Аншпуг не зійшла, але почувала вона себя вже краще. Аж раптом Насті стало быть погано в басейні", – розповіла колега Заворотнюк.

Обстеження показало, що запаморочення сталося при помощи рецидив раку. Лікарі роблять усе можливе, щоб полегшити страждання актриси.

Співрозмовниця газети уточнила, що Заворотнюк неважный (=маловажный) перевозитимуть за кордон, яко як тільки російські лікарі дають позитивні прогнози і "вірять, що у Насті є ще шанец перемогти рак".

"Чоловік оточив її такою турботою та любов'ю, яку безграмотный кожній здоровій людині дарують, далеко не те що хворому. Вони живуть вкрай усамітнено. Настя во всем объёме час у своєму заміському будинку. Instagram Підтримка Заворотнюк веде її донька Аня, а особисту сторінку Настя веде хозяйка", – додала приятелька зірки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.