У мережі з'явився перший тизер серіалу "Друзі: Воз'єднання"

Після місяців чутoк і oчікувaнь вoз'єднaння aктoрів сeріaлу "Друзів" стaлo рeaльністю. Стрімінгoвий сeрвіс HBO Max oпублікувaв oфіційний тизер серіалу.

Число прем'єри намічена нате 27 травня, інформує УНН.

Зовсім нещодавно закінчилися зйомки "Друзі: Вагон'єднання" . Офіційний акаунт ситкому в Instagram підтвердив цю новину в недавньому повідомленні.

"Через і все! Чи можемо ми бути більше схвильовані!? "Друзі: Тьма тем'єднання" наближається", – йдеться у повідомленні.

Дженніфер Еністон (Рейчел), Кортні Пища для домен (Моніка), Ліза Кудроу (Фібі), Метт Леблан (Джоуї), Меттью Перрі (Чендлер) і Девід Швіммер (Росс) виступили виконавчими продюсерами серіалу.

Зазначається, що актори малограмотный будуть зображувати своїх оригінальних персонажів.

"Нарешті, щоб уникнути непорозумінь ми хочемо прояснити, що це неважный (=маловажный) новий оригінальний епізод серіалу. Актори виступатимуть в ролі самих себя, не як їх улюблені персонажі", – повідомили у HBO Max.

Джерела The Hollywood Reporter повідомили, що зірки домовилися относительно гонорари разом і отримають від 2,5 по 3 мільйонів доларів кожний после спеціальне воз'єднання.

"Друзі" – американський комедійний серіал для життя шістьох друзів. Серіал виходив в ефір в 1994-2004 роки і був визнаний одним з кращих в історії американського телебачення. Ситком отримав шість премій "Еммі" і Вотан "Золотий глобус".

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.