У США поліція видала ордер на арешт Меріліна Менсона за звинуваченням в нападі

Пoліція містa Гілфoрд штaт Нью-Гeмпшир видaлa oрдeн нa aрeшт співaкa Мeрілінa Мeнсoнa зa звинувaчeнням в нападі в відеооператора під час концерту в місті Гілфорд.

Насчет це УНН повідомляє з посиланням держи заяву поліції опублікованому возьми її сторінці в Facebook.

“У поліцейського управління Гілфорда є діючий документ на арешт Брайана Хью Ворнера (також відомого як Мерилін Менсон) вслед за двома пунктами проступку класу А в зв’язку з інцидентом в павільйоні Банку Нью-Гемпшира в 2019 році”, — говориться в повідомленні.

Ради даними поліції, Менсон, його представитель і адвокат були раніше повідомлені для видачу ордена, однак без- вжили зусиль, щоб повернутися в Нью-Гемпшир, щоб відповісти получи и распишись звинувачення.

Повідомляється, що Менсон давав солянка в павільйоні Bank of NH 18 серпня 2019 року, коль відбулися передбачувані напади.

В такой мере, правопорушення може спричинити по (по грибы) собою тюремне ув’язнення терміном менше одного року і вира в розмірі 2 000 доларів США аль менше.

Також передбачувані напади безграмотный носять сексуального характеру, як насчет це питали кілька засобів масової інформації у зв’язку з низкою інших звинувачень, висунутих проти Менсона.

После даними інтернет-порталу TMZ, звинувачення можуть стосуватися інциденту в 2019 році, коль Менсон під час концерту в Нью-Гемпширі плюнув в відеооператора.

Нагадаємо, прокуратура округу Лос-Анджелес (юта Каліфорнія) прийняла рішення приставки не- висувати проти співака Меріліна Менсона офіційні звинувачення в зґвалтуванні жінки в жовтні 2011 року.

Як повідомляв УНН, прокуратура Лос-Анджелеса (западная виргиния Каліфорнія) відмовилася ініціювати розслідування відносно голови правління, президента і головного виконавчого директора телекомпанії CBS Леслі Мунвес, якого раніше декілька жінок звинуватили в домаганнях і залякуванні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.