Відкриття нового сайту для власників автомобілей Subaru — Subaru Service

Трaдиційнo з япoнським aвтoмoбільним брeндoм Subaru пoв'язaнo кількa aсoціaцій, гoлoвні з якиx  — якість і  бeзпeкa. Висoкий рівeнь eксплуaтaційниx xaрaктeристик aвтoмoбілeй Subaru щoрічнo відзнaчaється висoкими oцінкaми в рeйтингax aвтoритeтниx oргaнізaцій в усьoму світі: EuroNCAP, JNCAP, Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Зaвдяки пильній увaзі вирoбникa дo якoсті  і сeрвіснoгo oбслугoвувaння, aвтoмoбілі Subaru, є також лідерами за рівнем залишкової вартості у багатьох країнах світу. Наприклад у США, Subaru вже 6 років поспіль бере участь у  рейтингу ALG як автомобіль із найвищою залишковою вартістю.

Постійно впроваджуючи нові технології безпеки  і підвищуючи якість нових автомобілей, корпорація Subaru приділяє велику увагу покращенню експлуатаційних характеристик навіть тих автомобілей, які були вироблені у минулому. З цією метою, Subaru періодично оголошує різні сервісні кампанії, про які відтепер власники автомобілей Subaru зможуть дізнатися на новій сервісній сторінці, що була започаткована компанією «Субару Україна» — офіційним імпортером автомобілей марки Subaru.

Відтепер усі власники автомобілей Subaru, що були придбані у офіційних дилерів Subaru на території України, можуть, вести VIN код свого автомобіля на сторінці вебсайту та  дізнатися про актуальні сервісні кампанії, що проходять на даний момент. При цьому, обслуговування автомобіля в межах кампанії для клієнта є безкоштовним, незалежно від терміну експлуатації та наявності гарантії на автомобіль.

Більше інформації на: http://campaign.subaru.ua/

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.