Чи безпечно купувати дешеві квитки на літак

Економія на перельотах важлива, коли доводиться користуватися повітряним транспортом досить часто. Для цього варто обирати мандрівки разом із компаніями-лоукостерами.

Чи безпечно купувати дешеві квитки на літак

Чому літати з лоукостерами безпечно

Лоукостери – це перевізники, які пропонують дешеві авіаквитки для своїх пасажирів. Низька вартість перельоту обумовлена тим, що з переліку послуг виключають харчування, збільшують кількість посадкових місць у салоні, а стюардеси змушені поєднувати традиційні функції із прибиранням. Також зменшується перерва між рейсами, а літак може прибути в аеропорт, який обслуговує транспорт за нижчими тарифами (часто такі аеропорти знаходяться далеко від центральних районів).

Деяких пасажирів хвилюють питання безпеки на рейсах з дешевими квитками. Насправді літати з такими перевізниками іноді навіть безпечніше, ніж з компаніями, які працюють у стандартному режимі. Лоукостерам важливо зекономити, тому вони купують нові моделі літаків, які потребують менше палива, мають довгий термін експлуатації, не потребують частого ремонту. Тому перельоти, які коштують дешевше, абсолютно безпечні. Вірогідність потрапити в аварію у таких літаків нічим не відрізняється від звичайних рейсів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.