Як зберегти цінні речі під час подорожі залізницею

Мандрівка у вагоні багатьом подорожнім здається цікавою та романтичною пригодою. Можна спілкуватися із сусідами, роздивлятися пейзажі за вікном та насолоджуватися гарячим чаєм під стукіт коліс. Але не варто забувати про безпеку і залишати речі без нагляду.

Як зберегти цінні речі під час подорожі залізницею

Три важливих правила для пасажира

Якщо вдалося квитки укрзалізниця купити без проблем, то вже можна збирати валізи. Під час подорожі потрібно пам’ятати про правила безпеки.

  • Цінні речі не варто ховати в одне місце. Найменше для цього підходить валіза, яка час від часу буде залишатися без нагляду. Оптимальний варіант – невеличка торбинка, яку завжди можна брати із собою. Вночі телефон та гроші можна ховати під подушку.
  • Знайомство у вагоні – річ звичайна. Навіть якщо сусід здається порядною людиною, не варто розповідати йому про перевезення солідної суми грошей або коштовностей, демонструвати дорогі гаджети.
  • Найбільше крадіжок на залізниці скоюють пасажири, які без перешкод потрапляють у відкритий вагон. Слід зачиняти двері, якщо в купе нікого немає або всі відпочивають.

Якщо вчинено крадіжку, то пасажир має звернутися до начальника потягу, який викличе наряд поліції. Саме представники правопорядку мають право допитувати та обшукувати підозрюваних.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.